Strona

Taekwon-do

Teoria

Klub

Multimedia

Sukcesy zawodników

Rok 2016

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda-Słupiec

Igor Fronckiewicz
II miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 48kg

Rok 2015

XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów - Rybnik

Dorian Kondrajczak
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 62kg

Rok 2014

VI Puchar Europy Seniorów i Juniorów Taekwon-do- Budapeszt

Dorian Kondrajczak
II miejsce - drużynowe układy mężczyzn

Rok 2013

XII Mistrzostwa Świata Juniorów Taekwon-do- Benidorm

Kacper Wodiany
I miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 75kg
I miejsce - drużynowe techniki specjalne
I miejsce – drużynowe testy siły
II miejsce - drużynowe walki mężczyzn
III miejsce - drużynowe układy mężczyzn

XIX Mistrzostwa Europy Juniorów Taekwon-do - Skovde

Kacper Wodiany
I miejsce - drużynowe walki mężczyzn
II miejsce - indywidualne układy mężczyzn
III miejsce - drużynowe techniki specjalne

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Ciechanów

Kacper Wodiany
II miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria pow.70kg
III miejsce - indywidualne techniki specjalne

Irena Soroka
III miejsce - indywidualne układy kobiet - kategoria stopni mistrzowskich

Rok 2012

IV Puchar Świata Taekwon-do - Brighton

Kacper Wodiany
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria pow.60kg
III miejsce - indywidualne techniki specjalne

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Nowa Ruda-Słupiec

Kacper Wodiany
III miejsce - indywidualne układy mężczyzn - kategoria stopni mistrzowskich

XIII Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Viking Cup International 2012

Rafał Matkowski
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria pow.70kg

Rok 2010

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych- Glinojeck

Rafał Matkowski
II miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria pow. 66kg

Rok 2009

X Mistrzostwa Świata Juniorów Taekwon-do - Mar del Plata

Wojciech Łopusiewicz
II miejsce - drużynowe walki mężczyzn
III miejsce - drużynowe testy siły mężczyzn

XV Mistrzostwa Europy Juniorów Taekwon-do - Benidorm

Wojciech Łopusiewicz
I miejsce - drużynowe walki mężczyzn
I miejsce - drużynowe układy mężczyzn
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 70kg
III miejsce - drużynowe techniki specjalne

X Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Viking Cup International 2009

Urszula Janczyk
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 60kg

Wojciech Łopusiewicz
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 71kg

Krzysztof Semp
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 63kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Syców

Wojciech Łopusiewicz
II miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 70kg

Rok 2008

III Puchar Świata Taekwon-do

Urszula Janczyk
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 60kg

Wojciech Łopusiewicz
I miejsce - drużynowe walki mężczyzn
III miejsce - drużynowe układy mężczyzn

Polish Open - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski

Urszula Janczyk
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 60kg

XIV Mistrzostwa Europy Juniorów Taekwon-do - Wrocław

Wojciech Łopusiewicz
III miejsce - drużynowe testy siły
III miejsce - drużynowe techniki specjalne

IX Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Viking Cup International 2008

Wojciech Łopusiewicz
I miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 70kg

Krzysztof Semp
I miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 63kg
II miejsce - indywidualne układy mężczyzn - stopnie uczniowskie

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Legnica

Urszula Janczyk
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 57kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska

Wojciech Łopusiewicz
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 70kg

Rok 2007

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Opole

Urszula Janczyk
II miejsce - indywidualne techniki specjalne kobiet
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 57kg

Wojciech Łopusiewicz
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 66kg
III miejsce - indywidualne układy stopni mistrzowskich I DAN

Rok 2006

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Olsztyn

Adrian Chmiel
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 60kg

Rok 2005

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Lubartów

Anna Pietkiewicz
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 45kg

Rok 2004

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Wolsztyn

Anna Pietkiewicz
II miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 45kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Łęczna

Kamil Banaś
II miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 70kg

Rok 2003

Mistrzostw Polski Juniorów - Zamość

Marcin Rozumiszewski
II miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoeria do 52kg
Dawid Makarowski
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 63kg

Mistrzostwa Polski Seniorów - Lubartów

Ewelina Rogala
II miejsce - testy siły
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 70kg

Rok 2002

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Zielona Góra

Aleksandra Plucińska
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 57kg
Marcin Rozumiszewski
I miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 48kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Brzeg Dolny

Agnieszka Sikorska
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 48kg

Mistrzostwa Polski Seniorek - Głubczyce

Ewelina Rogala
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 70kg

Rok 2001

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Głubczyce

Aleksandra Plucińska
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 57kg
Kamil Duliniec
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 66kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Głubczyce

Krzysztof Mazurczak
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria pow. 70kg

Mistrzotwa Polski Seniorek - Lublin

Joanna Król
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 70kg
Ewelina Rogala
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 70kg

Rok 2000

Mistrzostwa Polski Juniorów - Brzeg Dolny

Maciej Szwarc
II miejsce - indywidualne układy mężczyzn
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 58kg

Mistrzostwa Polski Seniorów - Brzeg Dolny

Jacek Golec
II miejsce - indywidualne testy siły mężczyzn
Joanna Król
II miejsce - indywidualne walki kobiet - kategioria pow. 70kg

Rok 1999

V Mistrzostwa Europy Juniorów 22-25 IV - Riccione Włochy

Ewelina Rogala
II miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 60kg
I miejsce - drużynowe techniki specjalne kobiet
III miejsce - drużynowe testy siły kobiet
III miejsce - drużynowe układy kobiet

VIII Mistrzostwa Polski Juniorów 21-23 V - Radzyń Podlaski

Ewelina Rogala
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 60kg

Mistrzostwa Polski Seniorów - Olsztyn

Jacek Golec
II miejsce - indywidualne techniki specjalne mężczyzn
III miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kategoria do 80kg
Joanna Król
I miejsce - indywidualne testy siły kobiet
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 70kg

Rok 1998

Mistrzostwa Polski Seniorów - Lublin

Paweł Semba
III miejsce - indywidiualne testy siły mężczyzn
Tomasz Król
II miejsce - indywidualne testy siły mężczyzn
Ewelina Rogala
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria do 70kg
III miejsce - indywidualne testy siły kobiet
Joanna Król
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 70kg
III miejsce - indywidualne testy siły kobiet

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Śrem

Piotr Wilczyński
II miejsce - indywidualne techniki specjalne chłopców

Mistrzostwa Polski Juniorów - Koszalin

Joanna Król
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 60kg
II miejsce - indywidualne układy kobiet

Rok 1997

Mistrzostwa Polski Juniorów - Gdańsk

Joanna Król
I miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 60kg

Mistrzostwa Europy - Warszawa

Joanna Król
I miejsce - indywidualne testy siły kobiet
III miejsce - indywidualne walki kobiet - kategoria pow. 60kg
I miejsce - drużynowe układy kobiet
I miejsce - drużynowe walki kobiet
I miejsce - drużynowe techniki specjalne kobiet
I miejsce - drużynowe testy siły kobiet

Rok 1995

Mistrzostwa Polski Juniorów - Oleśnica

Ryszard Duda
I miejsce - indywidualne techniki specjalne mężczyzn

Rok 1994

Ogólnopolski Turniej Juniorów - Olsztyn

Grzegorz Rydziński
I miejsce - indywidualne walki mężczyzn - kat. do 63kg

Sukcesy zawodników

Honorujemy karty

These pages are copyright © 2003-2017 by Centrum Taekwon-do ITF.