Strona

Taekwon-do

Teoria

Klub

Multimedia

News

Letnia akademia Taekwon-do ITF - Łazy 2016
Zbigniew Semp :: 2016-07-24 :: 10:00:00

0000000138.jpg

W dniach 09.07-21.07.2016 odbył się letni obóz Taekwon-do w Łazach w pięknym ośrodku IRENA.
Ośrodek położony był przy samej plaży. Mieszkaliśmy w pawilonie z dużymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Posiłki jadaliśmy w stołówce. Pogoda dopisała, treningi odbywały się pod gołym niebem.
Ale obóz to nie tylko treningi taekwon-do. Odbyła się niezliczona ilość turniejów i konkursów z nagrodami: m.in. konkurs budowli na piasku, turniej strzelecki z łuków, z broni pneumatycznej, turniej tenisa stołowego, rozgrywki taekwondixa , szachów, warcabów i Chińczyka ( te ostatnie dla najmłodszych uczestników obozu), gra w bule, bitwa okrętów, turniej sumo, malowanie twarzy na plaży, itp.. Prawie codziennie graliśmy w piłkę nożną i w siatkówkę plażową. Starczyło też czasu i sił na taniec na dyskotekach. Przeżyliśmy niesamowite emocje podczas tzw. Marszu Strachów.
Codziennie korzystaliśmy z uroków nadmorskiej plaży i kąpieli w Bałtyku. Jeden z ostatnich wieczorów spędziliśmy zajadając kiełbaski upieczone przy ognisku. Pod koniec obozu część uczestników przystąpiła do egzaminu na stopnie szkoleniowe kup. Widać było ogrom pracy jaką wykonali na tym obozie i to nie tylko podczas treningów, ale na indywidualnych przygotowaniach do egzaminu .
Po dwóch tygodniach z żalem wyjeżdżaliśmy z Łazów, aby cali, zdrowi i w dobrych humorach wrócić do domu.
Po wakacjach, od początku września, wypoczęci zaczniemy nowy sezon treningowy.
Zapraszam do obejrzenia relacji i zdjęć z obozu na facebooku, miłego oglądania.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy dla tego newsa.

Honorujemy karty

These pages are copyright © 2003-2017 by Centrum Taekwon-do ITF.